Wedstrijdverslag Jeugd

Keeper Columbia 17-1 redt punt in moeizaam duel

Columbia 17-1 dat vandaag de laatste wedstrijd van fase 1 op het programma had speelde in en tegen Holten.

Columbia dat een moeilijke fase kent qua resultaten had wel wat vertrouwen getankt in de laatste weken qua spel want we maakten wel steeds stappen vooruit.

We reisden dus met een goed gevoel af naar Holten.

AANKOMST

Bij aankomst op Sportpark Meermanskamp zochten we rustig de kleedkamer op en genoot de staf nog even van een bakkie koffie.

Nadat de koffie op was zochten ook wij de kleedkamer op waar iedereen er klaar voor zat en we onze bespreking startte.

In deze bespreking gingen we op bepaalde punten iets dieper in, in een systeem dat ons vorige week heel veel bracht en waar we echt goed spel op de mat hadden gelegd.

Een paar kleine dingetjes die we toevoegden om ervoor te kunnen zorgen dat we ook het verschil in score konden maken werden snel duidelijk en maakten we ons daarna op voor de warm up die prima verliep.

Met nog een paar minuten voor aanvang zochten we de kleedkamer nog even op om de boel op scherp te zetten.

1ste HELFT,

De 1ste helft begon aardig en hadden we de eerste minuten de bal veelal op de helft van Holten.

Toch kon Columbia niet heel veel afdwingen qua kansen omdat er te weinig beweging was in en rondom de bal.

Ook de beweging in de ruimtes om aanspeelbaar te zijn verliep erg moeizaam

Holten dat hierdoor er wat meer uit kon komen kwam er steeds beter in.

Toch was het Columbia dat de score opende en deed dat door de goed opkomende linksback die zijn rush door het midden beloonde met een geweldige goal en afstandsschot op zo’n meter of 20 vd goal.0-1.

Even hoopten we dat deze treffer wat bevrijdend door zou werken en we de rust in ons spel weer konden terugbrengen.

Maar helaas bleef ook het restant vd 1ste helft erg slordig.

RUST,

In de rust werd er duidelijk gemaakt dat op deze manier het wel eens een erg vervelende middag zou kunnen worden.

En werd er nogmaals besproken waarin we het moeten zoeken om in de 2de helft beter voor de dag te kunnen komen.

Ook werden er wissels toegepast om met nieuwe impulsen het team wat extra’s te kunnen geven.

2de HELFT,

De 2de helft begon voor ons gelijk met een domper want binnen 2 min lag de gelijkmaker achter de Columbia keeper die verder uitstekend stond te keepen en ons in de 1ste helft ook een aantal keer op geweldige wijze op de been hield.

Toch werd de stand bijgewerkt en konden we met een stand van 1-1 opnieuw beginnen.

Het spel dat op en neer ging met matig spel aan beide kanten veranderde niet veel ten opzichte vd 1ste helft en zo hobbelde de wedstrijd eigenlijk maar door.

In de 55 ste minuut kregen we een vrije op een meter of 30 die door onze rechtsbuiten werd neergelegd en de keeper wat voor zijn goal zag staan.

De bal werd met een mooie streep achter de goalie van Holten geschoten en hadden we de voorsprong weer terug.1-2

Holten dat de hele wedstrijd in de duels meer oog voor de man dan voor de bal hadden en hiermee een aantal keer goed weg kwamen konden hierdoor toch weer een vuist maken en het onze mannen enorm moeilijk maken.

Holten dat een aantal keer echt heel gevaarlijk werd zag de Columbia goalie niet meewerken want deze hield zijn team met GEWELDIGE reddingen op de been.

Holten dat met hun manier van spelen meer creëerden dan Columbia verdienden de gelijkmaker wel.

Die gelijkmaker die viel dan ook in de 69ste min en werd de stand weer gelijk getrokken op het bord,2-2.

Columbia dat het restant vd 2de helft het niet meer echt voor elkaar kreeg speelde een moeizame wedstrijd waarin maar wou lukken.

Holten dat nog wel een paar keer in scoringspositie kwam stuitte wederom op onze fantastisch keepende goalie en bracht zijn team door zijn geweldige reddingen met een punt op zak naar het einde vd wedstrijd.
Voor ons als staf is onze keeper dan ook de onbetwiste MAN OF THE MATCH!!!

Voor nu heerst er vooral telleurstelling in resultaten deze fase en in het spel van vandaag, maar boys we moeten met elkaar de rug rechten en doorgaan in wat we echt wel goed kunnen en dat is voetballen.

Wij blijven jullie altijd steunen en zullen altijd het vertrouwen in jullie blijven houden en dat ook uitspreken.

Aankomende week zullen we een week hebben waarin we kunnen evalueren met elkaar en de druk er even af kan, daarna gaan we ons weer met goede energie en positiviteit klaar maken voor de 2de fase van dit seizoen.

Dus kop op en door mannen want jullie zijn samen een geweldig team dat veel meer in zich heeft en dat gaan we er samen uithalen.

Sportieve groet,

Begeleiding Columbia 17-1

Deel dit artikel via: