Columbia 16-1 lijdt eerste verlies dit seizoen na wedstrijd met twee gezichten
Zaterdag 8 november stond om 14.30 de wedstrijd thuis tegen Obw op het programma.
Obw dat net als Columbia als promovendus uitkomt in de hoofdklasse begon sterk aan de wedstrijd en maakte het onze jongens moeilijk met name op het middenveld .
Met hun inschuivende centrale verdedigers creëerden ze continue een overval situatie in de middelste linie op het veld.
Columbia dat het hier zichtbaar lastig mee had bleef in het 1ste bedrijf dan ook gedwongen om zich te concentreren op het verdedigen.
Obw dat weliswaar de bovenliggende partij was in de eerste helft kreeg het niet voor elkaar om tot echt heel grote kansen te komen en bleef Columbia op de been.
Ondertussen hadden wij als begeleiding veel overleg langs de kant om het om te draaien.
We kwamen samen tot een mooi plan die er in de 2de helft voor moest zorgen dat wij de dienst op het veld uitmaakte en spraken af dit in de rust door te voeren.
Ruststand 0-0.
In de rust namen we even tijd om wat bij te komen van een toch wel intensieve 1ste helft.
De jongens gaven aan te voelen wat wij zagen dat het moeilijk voetballen was, waarop wij de jongens het aangepaste strijdplan uitlegde.
In de 2de helft spraken we af om in balbezit bepaalde posities hoger op het veld te brengen met de de daarbij behorende positiewisselingen.
Iedereen begreep wat er gevraagd werd en was het wachten op de uitvoering.
2de helft,
Vanaf het 1ste balcontact in het 2de bedrijf lieten de boys gelijk zien wat we als plan hadden en hadden we Obw in een positie genesteld waar wij de 1ste helft in zaten.
Columbia dat de touwtjes in handen had speelde Obw van het kastje naar de muur en creëerden we een aantal heel goede kansen maar wou de bal er niet in.
Columbia dat met erg goed veldspel liet zien waarom ze in de hoofdklasse spelen drong Obw verder en verder terug en was het voor de gasten uit Zevenaar vooral tegenhouden.
Toch kwam Obw er met een counter gevaarlijk uit en brachten ze de stand op 0-1(geheel tegen de verhouding in).
Columbia dat vastberaden was en zich hierdoor niet van de wijs liet brengen speelde frivool door en was heer en heester in het veldspel.
Maar wederom kregen we de bal er niet in ondanks de enorme druk en het goede spel wat we lieten zien waarin Obw slechts toeschouwer was in hun eigen wedstrijd.
Na 66 minuten spelen kwam Obw er voor de 2de keer uit en net een identieke counter verdubbelden ze hun voorsprong naar 0-2.
Je zag aan de koppies van onze boys dat ze niet van plan waren om op te geven en schakelde we nog een tandje bij.
Columbia bleef de druk opvoeren en kregen wederom een paar goede kansen om de aansluitingstreffer te maken, maar helaas wou de bal er wederom niet in door de bussen die daar door Obw waren neergezet.
Door de enorme druk die we uitvoerde op onze tegenstander bleven we geloven en die strijdbaarheid werd beloond want in de 75ste minuut werd er door onze spits die verhuist was vanaf de vleugels naar de punt verwoestend hard uitgehaald en joeg de bal van een meter of 25 strak de winkelhaak in.
Met nog een aantal minuten te spelen bleven we geloven in een punt maar helaas viel deze voor ons niet en leden we ons eerste verlies dit seizoen.
De manier van spelen in de 2de helft is vandaag de grootste winst en gaat ontwikkeling voor het resultaat.
Wij hebben als begeleiding dan ook echt genoten van wat jullie hebben laten zien en zijn trots dat elke speler wie dan ook liet zien dat we samen een team vormen en alles voor elkaar over hebben om het beste eruit te halen.
Het is dan ook de eenheid in het team die jullie vormen als spelers individueel .
Mannen neem dit mee en blijf groeien met en voor elkaar.
Voor nu allemaal een fijn weekend verder en tot de volgende
Sportieve groet,
Begeleiding Columbia 16-1



























