Jeugdnieuws,  NiEuWs

Marco Oostendorp blijft keeperstrainer jeugd seizoen 2024-2025

Marco Oostendorp, een vertrouwd gezicht in onze jeugdafdeling, zal ook komend seizoen zijn expertise inzetten als keeperstrainer voor onze jonge talenten.

Na 12 seizoenen van toewijding en vakmanschap, plakt hij er nog een seizoen aan vast! Naast zijn rol als keeperstrainer bij de 1e selectie van sv Orderbos & sv Twello, zal Marco in het komende seizoen op de maandagavond weer paraat staan om onze jeugdkeepers te begeleiden en te ontwikkelen.

Zijn schat aan ervaring belooft niet alleen onze jonge keepers de juiste oefenstof en ondersteuning te bieden, maar ook de kans te bieden aan (toekomstige) jonge keeperstrainers om te leren van zijn kennis en inzichten.

We wensen Marco veel plezier en succes in het nieuwe seizoen!

Deel deze pagina via: