Wedstrijdverslag Jeugd

Columbia JM11-1 knokt zich in laatste minuten naar gelijkspel

Columbia JM11-1 knokt zich in laatste minuten naar gelijkspelZaterdag 31 oktober speelde Columbia JM11-1 thuis tegen Colmschate JO11-2. Vanaf het begin waren er mooie kansen voor Columbia, maar het was Colmschate dat de eerste kans meteen wist te verzilveren: 0-1. Onze jongens lieten zich hierdoor niet uit het veld slaan en bleven op zoek gaan naar de gelijkmaker.

Het spel ging lekker over en weer en Columbia kreeg behoorlijk wat kansen, maar het lukte helaas niet om de bal in het net te krijgen. Ondertussen moest één van onze spelers met een pijnlijke pink het veld verlaten nadat hij er een bal tegenaan had gekregen. Ook onze keeper moest af en toe flink aan de bak. Gelukkig belandde een gevaarlijk schot van Colmschate op de lat en wist onze doelman een volgende poging, na een kort moment van twijfel, toch nog knap te stoppen.

Kansen genoeg, maar geen doelpunten

Ook in het derde kwart bleef Columbia het proberen. De kansen waren er zeker, maar de afronding wilde maar niet lukken. En zoals dat dan gaat, wist Colmschate aan de andere kant wél te scoren: 0-2.

Met nog één kwart te spelen, werd het spannend. Zou Columbia het tij nog kunnen keren? De jongens bleven aanvallen en kregen onder andere een corner en een mooie schietkans, maar de keeper van Colmschate stond telkens op de juiste plek.

Een fantastische ontknoping

En toen lukte het eindelijk! Dankzij een mooie assist kon één van onze spitsen de bal netjes in het doel tikken: 1-2. Zou er dan toch nog meer in zitten?

Columbia gaf niet op en bleef knokken voor de gelijkmaker. Helemaal aan het einde van de wedstrijd kregen onze jongens nog een corner. De bal werd voor het doel gebracht en met een prachtige kopbal verdween hij in het net: 2-2. Wat een ontlading! Het bleek meteen de allerlaatste actie van de wedstrijd.

Na het laatste fluitsignaal waren de jongens dolblij. Lange tijd leek Columbia met lege handen te blijven staan, maar dankzij een geweldige eindsprint werd er toch nog een punt binnengesleept. Het verdiende gelijkspel voelde vandaag als een overwinning.

Deel dit artikel via: