Selectienieuws

Louis van Koeverden ook komend seizoen keeperstrainer

Met trots kunnen we aankondigen dat ook Louis van Koeverden volgend seizoen de rol van keeperstrainer blijft vervullen bij Columbia. Het komende seizoen markeert zijn vierde jaar bij onze club, en we zijn ontzettend blij dat we zijn kennis en ervaring mogen blijven benutten. Louis is al meer dan 40 jaar actief als keeperstrainer en heeft in die tijd een enorme hoeveelheid expertise opgebouwd, die hij met ons deelt.

Zijn trainingen richten zich niet alleen op de technische aspecten van het vak, zoals reflexen, positionering en communicatie, maar ook op het versterken van het mentale aspect van het keepen. Twee cruciale eigenschappen voor een keeper. Louis weet als geen ander hoe belangrijk het is om keepers zelfvertrouwen te geven en ze mentaal sterk te maken, zodat ze in elke situatie op het veld kunnen presteren.

We zijn dan ook trots dat hij zijn vierde seizoen bij Columbia ingaat en kijken ernaar uit om samen met hem de keepers van onze club verder te laten groeien.

Deel dit artikel via: