Vrijwilligers Jeugdafdeling

Jeugdcommissies

Jeugdbestuur

Functie
Jeugdvoorzitter
Lid
Lid
Naam
Vacature
Arjan Jacobs
Robert van Asperen
Telefoon
 
06-51572500
06-52634061 

T.C.J.

Functie
Hoofd TCJ
Opleidingen
Coordinator O23
Coordinator O-19 en O-17
Coordinator O-15 en O-13
Coordinator O8 t/m O11
Coordinator Mini's
Naam
Arjan Jacobs
Michel Wijngaards
Rolf Derksen
Tim Veeneman
Marco Veldhoen
Ruben Bar
Ryan de Graaf
Telefoon
06-51572500
06-24271056
06-42579501
06-12597004
06-46093396
06-21132360
06-25452904

I.Z.J.

Functie
Hoofd IZJ
Algemene Zaken
Wedstrijdsecretaris Jeugd
wedstrijdsecretaris Pupillen
Zaterdagdiensten
Materiaalbeheer Jeugd
VOG Administratie
Naam
Vacature
Vacature
René van Loenen
Eli Vorstenbosch
Manuela Lamberts
Ivan van Hunen
Gerda Rijneveld
Telefoon
 
 
06-10001794
06-52607196
06-22895038
06-18483845
 

E.C.J.

Functie
Hoofd ECJ
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Naam
Robert van Asperen
Natasja van Bussel
Manuela Lamberts
Marianne Wijnhoud
Sandra Dietvors
Laura van Amersfoort
Telefoon
06-52634061 
055-5213224
06-22895038
06-14233945
06-18894496
06-23598383

Elftallen

 
Functie
Trainer
Ass. Trainer/Leider
Grensrechter
 
 
Functie
Trainer
Ass. Trainer
Leider
Grensrechter
 
 
Functie
Trainer
Ass. Trainer
Ass. Trainer
 
 
Functie
Trainer
Ass. Trainer
Leider
Grensrechter
 
 
Functie
Trainer
Ass. Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Trainer
Leider
Grensrechter
 
 
Functie
Trainer
Leider
Grensrechter
 
 
Functie
Trainer
Trainer
 
 
Functie
Trainer
Ass. Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Trainer
Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Trainer
Trainer
Leider
Ondersteuning
 
 
Functie
Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Leider
 
 
Functie
Trainer
Trainer/Leider
 
 
Functie
Trainer
Supervisor Minileague
 
 
 
 
 
Columbia O19-1 
Naam
Olaf van Beek
Reda Bensalem
 
 
Columbia O17-1
Naam
Tim Veeneman
Jorrit Brinkman
 
 
 
Columbia O17-2
Naam
Anton Lindeman
Kenny Gorsseling
Klaas van Hunen
 
Columbia O15-1
Naam
Marco Veldhoen
Jesse Veldhoen
 
 
 
Columbia O15-2
Naam
Carlo Scholten
Patrick Wielink
 
 
Columbia O15-3
Naam
Marcel Aszink
 
 
 
Columbia O13-1
Naam
Michel Wijngaards
Ruben Bar
nnb
nnb
 
Columbia O12-1
Naam
Fred Kanters
Cyro van Malsen
nnb
 
Columbia O11-1
Naam
Ivan van Hunen
Georgi Muijtstege
 
Columbia O11-2
Naam
 
Sarah Jongbloed
Stefan Meeldijk
 
Columbia O11-3
Naam
Patrick van Luttikhuizen
Tristan Kleiboer
Tim Dijcks
 
Columbia O10-1
Naam
Jeroen van Doesum
Niels Westerink
Jörgen Moleveld
Eli Vorstenbosch
 
Columbia O10-2
Naam
Jeroen van Doesum
Niels Westerink
Jörgen Moleveld
Arnout Bos
José van Engelen-Bernardt
 
Columbia O9-1
Naam
Raymond Gorsseling
Remco Vriendts
 
Columbia O9-2
Naam
Jordy Keizer
 
 
Columbia O8-1
Naam
Henk Lijnsvelt
Aydin Dogan
Shariva Carbaat-ten Pas
 
Columbia O8-2
Naam
Ryan de Graaf
 
 
Columbia O8-3
Naam
Christian Mulder
Rik te Koppele
 
Columbia Mini's
Naam
Tim Veeneman
Melanie van Luttikhuizen
 
Jeugdkeeperstrainers
Naam
Marco Oostendorp (O10 t/m O19)
Jorrit Brinkman (O8 en O9)
 
Telefoon
 
06-55285812 
 
 
 
Telefoon
06-12597004
06-27525567
 
 
 
 
Telefoon
06-14060040
06-17816522
06-55934873
 
 
Telefoon
06-46093396
 
 
 
 
 
Telefoon
06-43195767
06-55338994
 
 
 
Telefoon
06-51311779 
 
 
 
 
Telefoon
06-24271056
06-21132360
 
 
 
 
Telefoon
06-51222155
06-26492884
 
 
 
Telefoon
06-18483845
06-14310124
 
 
Telefoon
 
06-51816606
06-19120491
 
 
Telefoon
06-41427613
06-50473087
06-24713625
 
 
Telefoon
06-28826925
06-23500694
06-51690653
06-52607196
 
 
Telefoon
06-28826925
06-23500694
06-51690653
06-24423264
06-14381187
 
 
Telefoon
06-30923395
06-51105178
 
 
Telefoon
 
 
 
 
Telefoon
06-53904049
06-54776045
06-53578946
 
 
Telefoon
06-25452904
 
 
 
Telefoon
06-47950776
06-81687831
 
 
Telefoon
06-12597004
06-41977972
 
 
Telefoon
06-46613274
06-27525567

Diversen

Jeugdscheidsrechters

Functie
Begeleiding jeugdscheidsrechters
Verenigingsscheidsrechter
Juniorenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter
Pupillenscheidsrechter MaS
Naam
vacature
Joost Dallinga
Stan Carbaat
Joey Hidma
Kjeld van Loenen
Brian Wijnhoud
Twan Westra
Dion Kleiboer
Ivar Sipman
Nick Aszink
Arianne van Egmond
Niek van Rijn
Telefoon
 
055-5411628
06-45153826
06-52460262
06-10001794
06-14233945
055-5422530
06-10484731
06-46635880
06-15944572
06-29991237
 

Nieuwsbrief

Nieuwsbrief Jeugdafdeling 
Nieuwsbrief; Design en productie
Naam
Jan Aberson
Email
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Zaterdagdiensten

Functie
Coördinatie en planning
Gastheer/vrouw
Gastheer/vrouw
Gastheer/vrouw
Gastheer/vrouw
Gastheer/vrouw
Gastheer/vrouw
Gastheer/vrouw
Gastheer/vrouw
Naam
Irma Kleiboer
Manon Rodrigues
Michael Langenbach
Olga Cevaal-Douma
José Geling
Jaap van het Veld
Manuela Lamberts
Sandra Dietvors
Peter-Jan Gennissen
Telefoon
06-46184164
06-16650230
06-42118375
055-5340540
06-17380991 
055-5417816
06-22895038
06-18894496
06-36185687 

Jeugdspelersraad

Functie
Begeleider
Lid O19-1
Lid O17-1
Lid O15-1
Lid O15-1
Lid O15-1
Lid O15-2
Lid O15-3
Lid O13-1
Lid O13-2
Naam
Marianne Zegwaard
Joost Dallinga
Jordi Keijzer
Wouter Vervoorn
Guido Loonstra
Brent Zintel
Laura van Amersfoort
Dennis van Bussel
Vacature
Dion Kleiboer
Telefoon
06-82859605